Wesele glamour Agi i Piotra

wesele-glamour-Agi-i-Piotra

Wesele glamour Agi i Piotra

Wesele glamour Agi i Piotra było idealnym połączeniem klasyki i luksusu oraz efektu WOW, bez zbędnego przepychu. Przymiotniki, które opisują wesele glamour Agi i Piotra to ciepły, rodzinny, spektakularny, klasyczny, luksusowy, błyszczący. To było wydarzenie, które pozostanie na zawsze w moim sercu dlatego, że poza idealnymi aspektami organizacyjnymi, Aga i Piotr znaleźli doskonale wyważone połączenie dla bliskości, relacji z rodziną i przyjaciółmi, czasu na rozmowy oraz na zabawę.

Panna Młoda Aga to idealna organizatorka, która całość przygotowań do ślubu i wesela wzięła w swoje ręce. Byłam jedynie wsparciem przy konsultacjach i koordynowałam ślub i wesele. Mogę śmiało napisać, że gdyby nie świetny zawód, który Aga posiada, byłaby doskonałą wedding plannerką 🙂

Zaproszenia i papeteria ślubna na wesele glamour

Zaproszenia i papeteria ślubna zostały zaprojektowane na indywidualne zamówienie. Głównym motywem przewijającym się na zaproszeniach i na papeterii ślubnej, był szkic Zamku w Wiśniczu. Połączenie szkicu i minimalistycznej czcionki dały efekt klasyki i elegancji.

zaproszenia-slubne-glamour

papeteria-wesele-glamour

Przygotowania, first look i własne przysięgi – wesele glamour

Przygotowania Pary Młodej odbyły się w kameralnej atmosferze. Ze względu na rodzinny charakter przygotowań, szczegóły pozostaną w pamięci i w albumie Agi i Piotra.
First look zaaranżowano w ogrodzie i połączono ze złożeniem prywatnych przysiąg Pary Młodej. Namawiam Pary na organizację takiego spotkania jeszcze przed ślubem, ponieważ emocje, które towarzyszą Parze, zawsze są ogromne. Warto dać sobie chwilę tylko we dwoje, aby w spokoju opanować emocje i nacieszyć się sobą.

first-look

wesele-glamour-Agi-i-Piotra

First-look-w-ogrodzie

przygotowania-pana-mlodego

przygotowania-panny-mlodej

przygotowani-slubne-panny-mlodej-suknia

przygotowania-slubne-w-domu

Spektakularny ślub glamour

Ceremonia zaślubin odbyła się w Zamku w Wiśniczu, przy pięknie brzmiącej muzyce klasycznej w wykonaniu trio smyczkowego. Sakramentu małżeństwa udzielił Ksiądz, który wygłosił przepiękne, bardzo indywidualne kazanie. To była wzruszająca ceremonia ślubna. Po ceremonii ślubnej, Para przyjmowała życzenia na zamkowym dziedzińcu. Po życzeniach był czas na zdjęcia z racami. Kończąc sesję, udaliśmy się na miejsce przyjęcia weselnego.

slub-w-zamku

panna-mloda-z-druhnami

pan-mlody-z-druzbami

ślub w zamkowej kaplicy

para-mloda-po-slubie-w-zamku

sesja-po-slubie-glamour-w-stylu-zamku

Wnętrza, dekoracje na wesele glamour

Wnętrza w jasnych pastelowych barwach, aranżacja miejsca, dekoracje w odcieniach pudrowego różu, beżu, bieli i złotych akcentów oraz świece spowodowały, że nie musieliśmy ingerować w wystrój wnętrz, aby uzyskać zamierzony efekt WOW. Duże okna wpuszczające do wnętrza naturalne światło, pięknie podkreślały kryształowe żyrandole w ciągu dnia. Girlandy żarówkowe w oknach przy parkiecie, stworzyły wieczorem magiczny nastrój.

Na stołach niesamowici floryści z BeDeko ustawili wysokie oraz niskie kompozycje kwiatowe i świece. Do dekoracji użyliśmy papeterii z eleganckiego papieru, na której elementem dekoratorskim była minimalistyczna czcionka oraz szkic miejsca ceremonii ślubnej – Zamku w Wiśniczu. Stoły ozdobiły szklane podtalerze z obramowaniem ze złotych kuleczek, papeteria ślubna oraz materiałowe serwety. Wszystko było idealne, szlachetne, spójne, glamour. Wchodzisz i czujesz, że jest luksusowo i z klasą. To było wystrój na miarę wesela glamour.

dekoracje-na-wesele-glamourzlote-dekoracje-glamour

Dekoracja glamour stołu Pary Młodej

wysokie-dekoracje-glamour-na-stoły

niskie-dekoracje-glamour

Pierwszy taniec Pary Młodej

Aga i Piotr wybrali na swój pierwszy taniec walca do utworu „Gramophone” Egen Doge. Taniec w Ich wykonaniu, to było mistrzostwo świata w tańcach towarzyskich. Fragment tańca możecie obejrzeć na filmie, do którego link znajduje się na końcu posta.

pierwszy-taniec-na-weselu

Strefa chillout na weselu glamour

W ogrodzie zorganizowaliśmy strefę chillout z żarówkowymi girlandami oraz z wygodnymi sofami i fotelami. W ramach przerwy i relaksu goście mogli porozmawiać w spokoju, odpocząć, zrobić zdjęcia, wypić drinka. Było to również miejsce wieczornego serwisu tortu.

team-bride

team-groom

Sesja poślubna w dniu wesela

Oczywiście nie mogłam sobie odmówić, pamiątkowego zdjęcia z Agą i Piotrem.

wedding-planner-na-weselu

tort-weselny-w-ogrodzie

To był piękny czas w gronie rodziny i przyjaciół. Bardzo lubię takie klimatyczne, niespieszne  przyjęcia, na których najważniejsi są najbliżsi. Klimat tego przyjęcia przypominał mi  wesele w prowansalskim stylu.

 

Sesja poślubna glamour

Przy okazji wesela Agi i Piotra, muszę wspomnieć o olśniewającej sukni ślubnej, podkreślającej urodę Agi oraz o nienagannym wizerunku Piotra. Stylizację Agi i Piotra, najlepiej oddadzą zdjęcia z Ich sesji poślubnej w Wenecji. Zdjęcia i film z wesela wykonali Ania i Bartek z AB Weddings, niezwykle utalentowany i ciepły duet.

sesja-poslubna

suknia-slubna-glamour

zjawiskowa-suknia-slubna

para-mloda-glamour

Jeśli nadal czujesz niedosyt i masz ochotę obejrzeć niesamowity film z dnia ślubu i wesela Agi i Piotra – zapraszam TUTAJ

stylizacja-para-mloda

Jestem ogromnie wdzięczna całej ekipie wykonawców ślubnych, którzy stworzyli magię dnia ślubu i wesela dla Agi i Piotra:

Fotografia i film: Ania i Bartek z AB Weddings
Koordynacja: Agencja Ślubna SENSAR
Ślub: Zamek w Wiśniczu
Przyjęcie: Kompleks Hotelowo Restauracyjny Panorama w Starym Wiśniczu
Dekoracje i florystyka: Ania z BeDeko
Papeteria: Fabrica Art
Oświetlenie: Ilumi
Suknia ślubna: Milla Nova
Garnitur: Paco Lorente
Barmani: Coctail Atelier
Tort i candy bar: Tartalette
Szkoła tańca: Młodzi Tańczą
Samochód: błękitny VW Karman Ghia
Skrzypaczka: Aggi Violinist

 

Jeśli organizujesz sama ślub i wesele, a potrzebujesz jedynie wsparcia w trakcie organizacji oraz chcesz, abym koordynowała Twój ślub i wesele, zapraszam do kontaktu. O koordynacji dnia ślubu i wesela przeczytasz TUTAJ

Do usłyszenia
Twoja wedding plannerka Asia
tel. +48 603 048 535