Wesele w stylu Hampton i elegancja z klasą

wesele-w-stylu-hampton

Wesele w stylu Hampton i elegancja z klasą

Wesele w stylu Hampton to połączenie klasy, szlachetnych elementów i minimalizmu. Słowa, które opisują styl Hampton to przytulny, luksusowy, wygodny, urządzony w kojących barwach. Z przestrzenią na powietrzu na relaks, z przepięknymi widokami. Prostota i elegancja. Nastrój wypoczynku.

Zorganizować wesele w stylu Hampton w Polsce i znaleźć miejsce na przyjęcie, które pozwoli nam spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół Pary były głównym wyznacznikiem przy poszukiwaniu miejsca przyjęcia. Jasne barwy w wystroju wnętrz, szlachetne materiały wykończeniowe, drewniane podłogi i piękne widoki w jednym miejscu, dlatego to było nie lada wyzwanie organizacyjne.

Poszukiwanie miejsca na wesele w stylu Hampton

Baza moich miejsc weselnych poszła w ruch. Połączyć oczekiwania Pary i spełnić Ich marzenia, aby mogli celebrować uroczystość w kameralnym gronie, pomimo dużej bazy, to był wyczyn. Miałam ogromną frajdę podczas tych poszukiwań i wizytacji miejsc weselnych. Wytypowałam jedno miejsce, które wydawało się być spełnieniem marzeń. Pojechałam na wizję lokalną i zakochałam się od razu. Miejsce, wnętrza, widoki i doskonała kuchnia były idealnym połączeniem oczekiwań oczekiwań i marzeń Pary. Pałac Kamieniec na Dolnym Śląsku zauroczył nas. To miejsce, w którym poczułam się wyjątkowo i bardzo komfortowo.

Wnętrza na wesele w stylu Hampton

Wnętrza w jasnych pastelowych barwach w odcieniach błękitów, szarości, beżu i bieli oraz aranżacja miejsca spowodowały, że nie musieliśmy ingerować w wystrój wnętrz, aby uzyskać zamierzony efekt WOW. Duże okna wpuszczające do wnętrza naturalne światło, pięknie podkreślało stare, drewniane podłogi. Długie zasłony ze szlachetnych materiałów podkreśliły wygodne i eleganckie meble.

Szlachetna pasmanteria stołowa, lniane obrusy i serwety i kryształowe kieliszki spowodowały, że na stołach ustawiliśmy kwiatowe lekkie kompozycje kwiatowe i świece. Do dekoracji użyliśmy papeterii z eleganckiego papieru w szarym kolorze, gdzie głównym elementem dekoratorskim była elegancka czcionka. Na winietkach użyliśmy wyłącznie imion gości, ponieważ chcieliśmy aby każdy poczuł się wyjątkowo i serdecznie wyróżniony. Winietki przewiązaliśmy elegancką wstążką ze szlachetnego materiału i dołączyliśmy gałązkę eukaliptusa. Pachniało pięknie, choć intensywnie. Wszystko było idealne, minimalistycznie, chociaż chciałoby się coś jeszcze dodać. Wchodzisz i czujesz się luksusowo, z klasą i jednocześnie na luzie, ponieważ jest tu  jak w domu.

Strefa chillout

W ogrodzie zorganizowaliśmy strefę chillout z żarówkowymi girlandami, ponieważ chcieliśmy nadać miejscu wieczorny klimat. W ramach przerwy i relaksu goście mogli rozegrać partię szachów, poleżeć na kocach, odpocząć na leżakach.

Ceremonia odbyła się w plenerze, z widokiem na góry, przy pięknie brzmiącej muzyce klasycznej w wykonaniu trio smyczkowego ArTrio.

To był piękny czas w kameralnym gronie, ponieważ była najbliższa rodzina i przyjaciele. Bardzo lubię takie klimatyczne, kameralne przyjęcia, ponieważ czuć tu bliskość. Jest czas na rozmowy z bliskimi, choć i tak jest tego czasu za mało. Klimat tego przyjęcia przypominał mi  wesele w prowansalskim stylu.

pałac na wesele w stylu Hampton

pałac na kameralne wesele

ślub w plenerze z widokiem na góry

elegancka dekoracja ślubu

symboliczny ślub w plenerze

prezenty dla gości na weselu w stylu Hampton

dekoracja w pałacu

nuty na ślub konsultantki ślubnej

muzyka na ślub konsultantki ślubnej

czarna suknia ślubna

dekoracja stołu na weselu w stylu Hampton

wegańskie ciasta na wesele

słodki bufet na wesele

dekoracja ze starych książek

winietki na wesele w stylu Hampton

wystrój na wesele w stylu Hampton

wnętrza apartamentu wesela w stylu Hampton

buty ślubne

ekstrawagancka sesja poślubna

Fot. Eliza Horodeńska

 

Jeśli lubisz stylizowane wesela, to zapraszam Cię na reportaż z wesela w prowansalskim stylu.

Do usłyszenia
Asia – wedding planner SENSAR