Najpiękniejsza sesja stylizowana

najpiękniejsza sesja stylizowana

Najpiękniejsza sesja stylizowana

Najpiękniejsza sesja stylizowana to ogromne wyzwanie. Gdy zaczynasz karierę w branży ślubnej jako wedding planner, fotograf, florystka, stylistka, modelka – to największym problemem na początku biznesowej drogi są piękne zdjęcia i budowanie portfolio. Samej w pojedynkę ciężko jest przygotować najpiękniejszą sesję stylizowaną, ponieważ ograniczają Cię środki, które musisz zainwestować w przygotowanie sesji, Ze względu na brak wypracowanych kontaktów wśród wykonawców z branży ślubnej, ciężko znaleźć Ci partnerów do projektu.

Koszt przygotowania i najpiękniejsza sesja stylizowana

Przygotowanie efektownej sesji stylizowanej, to koszt minimum 8.000,-PLN. Górnej granicy kosztów nie ma, ponieważ wszystko zależy od Twojej wyobraźni. W związku z tym, że wyznaję zasadę współpracy i  partnerstwa w branży ślubnej, wzięłam sprawy w swoje ręce i postanowiłam, że ułatwię Ci start w biznesie ślubnym. Tak powstały warsztaty z budowania portfolio, które połączone są z najpiękniejszą sesją stylizowaną.

Dlaczego warto stworzyć najpiękniejszą sesję stylizowaną?

To idealna sprawa, aby wziąć udział w przygotowaniach do sesji, nabyć doświadczenie we współpracy z najlepszymi firmami w branży ślubnej. To najlepszy moment, aby poczuć adrenalinę z realizacji projektu na żywo. Warsztaty przypominają przygotowania do dnia ślubu i wesela, dzięki czemu masz możliwość uczestniczenia w koordynowaniu projektu. Podczas spotkania weźmiesz czynny udział w całym procesie przygotowań, realizacji i zamykania projektu.

Spotkanie w takiej formule organizuję tylko raz w roku. Aktualny termin warsztatów z budowania portfolio znajdziesz na stronie Akademii Wedding Plannera. O samej idei sesji stylizowanej możesz przeczytać w artykule Sesja stylizowana, czyli jak zbudować portfolio.

Jeśli jeszcze wahasz się, czy udział w warsztatach jest dla Ciebie, opowiem Ci o ostatniej sesji, zorganizowanej w stylu romantic & peachy. To najpiękniejsza sesja stylizowana, ponieważ zachwycamy się nią cały czas. Z przyjemnością opowiem Ci o sesji oraz o osobach, które razem pracowały i miały z tej pracy niesamowitą frajdę. To taki mój dream team – tak wiem, jestem szczęściarą:) Tym szczęściem chciałabym podzielić się z Tobą, przy kolejnych warsztatach z budowania portfolio. Informację o warsztatach znajdziesz na stronie Akademii Wedding Plannera.

Aranżacje i 2 stylizacje najpiękniejszej sesji stylizowanej

Podczas warsztatów zdecydowaliśmy się, na wykorzystanie tych samych kompozycji kwiatowych w dwóch aranżacjach. Chcieliśmy pokazać, jak można bawić się kwiatami, zmieniając obrus, serwety i dodatki dekoracyjne.

Najpiękniejsza sesja stylizowana w wersji miedź, cekiny i przepiękne kwiaty

W pierwszej odsłonie sesji wykorzystaliśmy złoty obrus i kompozycje kwiatowe, które leżały na stole. Do dekoracji wykorzystaliśmy miedziane dodatki. Połączenie złota i miedzi mogłoby wydawać się szalone, ale zagrało przepięknie – to dowód, aby dekorując bawić się i łamać schematy. Przy złotym obrusie ustawiliśmy miedziane świeczniki, które pięknie odbijały światło w cekinach. Wśród dodatków znalazły się dwa cudeńka: piękny, babciny pierścionek oraz cudowna papeteria ślubna, kaligrafowana, wykonana na czerpanym papierze.

Para i najpiękniejsza sesja stylizowana

dekoracja stołu na wesele i najpiękniejsza sesja stylizowana

najpiękniejsza sesja stylizowana i kwiaty

dekoracja stołu w kolorach dusty blue i miedziane dodatki

obrączki na serwetki na wesele
elegancka papeteria ślubna

złoty obrus i winietki kaligrafowane
pierścionek zaręczynowy z dużym oczkiem
zaproszenie na ślub ręcznie kaligrafowane
papeteria ślubna i najpiękniejsza sesja stylizowna
obrączka ślubna i bladoróżowy jaskier

romantyczna para młoda

zakochana para

Dusty blue, złoto, świeczniki, kwiaty w odsłonie najpiękniejsza sesja stylizowana

W drugiej aranżacji wykorzystaliśmy kolorowy obrus w odcieniu dusty blue, a kompozycje kwiatowe umieściliśmy na złotych świecznikach. W tej aranżacji wykorzystaliśmy złote dodatki i kolorowe świece na stole. Tłem dla stołu młodej pary były kompozycje kwiatowe w złotych donicach ustawionych na białych postumentach. W stylizację pięknie wkomponowały się złote krzesła chiavari i złote podtalerze.

najpiękniejsza sesja stylizowana

najpiękniejsza sesja stylizowana by wedding planner

kwiaty w złotym wazonie
efekt WOW na weselu
bride and groom

najpiękniejsza sesja stylizowana w kwiatach

złote krzesła chiavari
tort weselny na najpiękniejszą sesję stylizowaną
nakrycie stołu na najpiękniejszej sesji stylizowanej
kaligrafowane winietki
złote sztućce
panna młoda i najpiękniejsza sesja stylizowana

luksusowe wesele z wedding plannerem

miłosne historie z najpiękniejszej sesji stylizowanej

łuki kwiatowe na wesele

panna młoda z najpiękniejszej sesji stylizowanej

Przygotowania Młodej Pary podczas najpiękniejszej sesji stylizowanej

odbywały się w Hotelu Grape we Wrocławiu. W apartamencie Armagnac Joasia i Dominik podczas przygotowań mieli chwilę na odpoczynek, pomiędzy zmianą sukien ślubnych projektantki Sylwi Redy. W aranżacji z obrusem w kolorze dusty blue wykorzystaliśmy suknię z odkrytymi ramionami. W stylizacji ze złotym obrusem piękną suknię ślubną z długim rękawem. Podczas przerwy Joasia odpoczywała w jedwabnym szlafroku ślubnym marki Le Brate. Wraz ze zmianą sukni, zmienił się również wizerunek Joasi. O włosy i makijaż zadbała Ewelina Łośko. Niedługo po zakończeniu sesji, Ewelina została mamą cudownej Matyldy 🙂

przerwa na kawę
miłość młodej pary
jedwabny szlafrok ślubny
pocałunek młodej pary
ślub z wedding plannerem
na zawsze razem

Bukiet ślubny do najpiękniejszej sesji stylizowanej

Na kilka słów zasługuje bukiet ślubny, który zachwycił nas wszystkich. Najpiękniejsza sesja ślubna, to i bukiet ślubny musiał być najpiękniejszy, idealny do sesji romantic and peachy. Dopełnieniem były kwiaty we włosach, nawiązujące do bukietu ślubnego. Florystka Małgosia dostała ode mnie wolną rękę przy tej sesji. Jedyną wskazówką przy ustalaniu koncepcji dekoracji była kolorystyka i informacja, że ma  być kreatywnie, bez sztywnych ram. Moja wskazówka dla kobiet, które planują swój ślub, to zaufajcie chociaż trochę florystce i dajcie jej możliwość rozwinięcia skrzydeł. Efekt pracy florystki przejdzie Wasze wyobrażenia. Obejrzyjcie to florystyczne cudo:)

luksusowy bukiet ślubny

bukiet ślubny z najpiękniejszej sesji stylizowanej

elegancki bukiet ślubny i najpiękniejsza sesja stylizowana

kwiaty we włosach panna młoda

Najpiękniejsza sesja stylizowana nie mogła obyć się bez reportażu w plenerze. Wykorzystaliśmy ogród przy Oranżerii. Tłem był neonowy napis Miłość, który umieściliśmy w owalnej konstrukcji. Na zakończenie sesji posypało się złote confetti:)

napis miłość
neonowy napis na wesele
conetti na weselu
finał najpiękniejszej sesji stylizowanej

Efektem naszej pracy jest również niezwykle klimatyczny film, który stworzyli filmowcy – Patryk i Kamil z Sakramentalne Tak. Dziękuję Wam za film, który obejrzałam już chyba ze sto razy:)

Twórcy najpiękniejszej sesji stylizowanej

Na zakończenie historii nie może zabraknąć informacji o cudownych ludziach, którzy zaufali mojej wizji i zgodzili się razem ze mną współtworzyć najpiękniejszą sesję stylizowaną, w ramach warsztatów z budowania portfolio.

wedding plannerka i jej najpiękniejsza sesja stylizowana
reportaż z najpiękniejsza sesja stylizowana
relacja z najpiękniejsza sesja stylizowana
najpiękniejsza sesja stylizowana i backstageCzęść naszej cudownej ekipy, na koniec pracy:) Mamy to!

najpiękniejsza sesja stylizowana i jej wykonawcy

O współpracy i relacjach partnerskich podczas organizacji sesji stylizowanej napiszę osobny post. Wtedy też poznacie kulisy naszej pracy i obejrzycie więcej zdjęć zza kulis. Dziękuję Kochani, że byliście ze mną:) To ogromne szczęście pracować z najlepszymi oraz przekazywać wiedzę i doświadczenie osobom startującym w branży ślubnej.

Poznaj mój dream team z sesji stylizowanej romantic & peachy:

modelka: Joanna Stefaniak Jankowska
model: Dominik Jankowski
miejsce: Hotel Grape we Wrocławiu 
fotografia : Monika i Michał Orłowscy
film: Sakramentalne TAK 
florystyka i dekoracje: Decorum
suknie ślubne: Sylwia Reda
papeteria: Aga Pisze 
makijaż i fryzura: Ewelina Łośko
szlafroki ślubne: Le Brate 
neon Miłość: Literowe Inspiracje
tort: Tortomania
wypożyczalnia dekoracji: App Wypożyczalnia Dekoracji  
wypożyczalnia dekoracji: Boutique-Wedding  
krzesła chiavari: Babu   
patronat medialny: Zankyou  oraz Feszyn
uczestnicy: Agencja Ślubna PromissKwiaciarnia Oleńka Milicz ,  Tuśka. Weddings & More,  Har Happenig

oraz ja, czyli organizatorka i koordynatorka: Joanna Kłosińska, Akademia Wedding Plannera SENSAR i właścicielka Agencji Ślubnej SENSAR