Kameralne wesele Asi i Tomka

kameralne-wesele

Kameralne wesele Asi i Tomka

Kameralne wesele oraz plenerową ceremonię ślubną Asi i Tomka zorganizowaliśmy we Wrocławiu. Asia i Tomek cenią sobie spokój, elegancką ale luźną atmosferę. Przy wyborze miejsca głównym założeniem była możliwość organizacji ceremonii ślubnej w miejscu przyjęcia weselnego. Miejsce weselne miało mieć przytulny klimat, pyszną kuchnię i kameralną atmosferę.

Dla Pary najważniejsze było to, aby ich goście dobrze bawili się oraz wspominali ich ślub i wesele jako spotkanie najbliższej rodziny i przyjaciół. I takie też było wesele Asi i Tomka. Nieformalna atmosfera, jaką stworzyli goście była niesamowita. Świadkowie byli fenomenalni i mogliby organizować kursy, jak być idealnymi Świadkową i Świadkiem. Na przyjęciu weselnym czułam się jak na spotkaniu bliskich znajomych.

Kameralne wesele i przygotowania do ślubu i wesela

Na miejsce przygotowań wybraliśmy Hotel Herbal, położony  na uboczu, a jednocześnie 5 minut od wrocławskiego Rynku. Asia i Tomek przygotowywali się w osobnych pokojach ze swoimi przyjaciółmi. W ogrodzie hotelowym zorganizowaliśmy first look. Bardzo polecam first look przed ceremonią ślubną. Dziękim temu Para ma chwilę intymności tylko dla siebie oraz czas na emocjonalną sesję zdjęciową.

Miejsce na kameralne wesele Asi i Tomka

Przy organizacji kameralnego  wesela, należy zwrócić szczególną uwagę na wybór miejsca weselnego otoczonego zielenią, dekoracje, menu weselne oraz na niespieszne przygotowania w pięknym otoczeniu. Miejsce na kameralne wesele powinno uwzględniać wnętrza odpowiadające stylem charakterowi przyjęcia weselnego oraz zewnętrzną strefę chillout, która pozwoli na integrację. Na miejsce ślubu i wesela wybraliśmy Warsztat Food & Garden we Wrocławiu.

Podczas wyboru miejsca szczególną uwagę zwróciliśmy na to, aby każdy z gości był indywidualnie zaopiekowany. Wszyscy goście siedzieli przy jednym stole, mieli czas na celebrację posiłków oraz na długie rozmowy, przeplatane anegdotami.Luźna atmosfera dawała poczucie przyjacielskiego spotkania, podczas którego wszyscy znali się. Na winietkach wpisaliśmy imiona lub pseudonimy gości. Nie było więc na weselu Jana Kowalskiego, tylko Wujek Janek. Papeterię ślubną zaprojektowała Para Młoda, co nadało przyjęciu indywidualny charakter.

Ceremonia ślubna w plenerze

Ceremonia ślubna odbyła się w ogrodzie przy miejscu weselnym. Zaaranżowaliśmy miejsce ślubu tak, aby komponowało się z otoczeniem. Drzewa i rośliny w ogrodzie stanowiły tło miejsca ceremonii ślubnej. Postawiliśmy drewniane krzesła i stolik z delikatnymi ozdobami z żywych kwiatów. Tego dnia była piękna, słoneczna pogoda, dlatego życzenia dla Asi i Tomka zaaranżowaliśmy w ogrodzie.  Po życzeniach zorganizowaliśmy niespieszną sesję z gośćmi. Było dużo pozytywnej energii, zabawy i uśmiechów.

Dekoracje sali weselnej

Asia i Tomek zdecydowali, że przy dekoracji sali postawimy na naturalne aranżacje z kwiatów i zielonych roślin. Kwiatowe dekoracje i światło świec idealnie wkomponowały się w industrialne wnętrza sali weselnej. W bukiecie ślubnym użyliśmy bordowych piwonii, które są ulubionymi kwiatami Asi. Dlatego też bordowe elementy pojawiły się w ubiorze Asi i Tomka.

Menu na kameralne wesele

Przy ustalaniu menu uwzględniliśmy upodobania kulinarne gości oraz specjalne diety. Na obiad Asia i Tomek wybrali krokiet z grzybami na przystawkę oraz krem z białych szparagów i polik wołowy z dodatkami.

Goście szczególnie upodobali sobie sery regionalne. Jako deser podaliśmy lekki i smaczny tort weselny.

Historia organizacji kameralnego ślubu i wesela Asi i Tomka

Z Asią i Tomkiem łączy mnie najdłuższa znajomość i czas wspólnych przygotowań, spośród moich Par. Asia i Tomek dwa lata czekali, aby świętować swój ślub w gronie najbliższych osób.

Trzy razy zmienialiśmy datę ślubu i wesela. Pierwszy  i drugi raz zmienialiśmy datę ze względy na obostrzenia związane z pandemią. Z czerwca 2020 r. przenieśliśmy termin wesela na kwiecień 2021 r.  a następnie na czerwiec 2022 r. Za trzecim razem zmuszeni byliśmy zmienić zarówno datę, jak i miejsce ślubu i wesela, ze względu  na zakończenie działalności pałacu, w którym planowaliśmy świętować.

 

Jeśli szukacie ciekawego miejsca na kameralne wesele, zawsze możecie zgłosić się do mnie – Agencja Ślubna SENSAR .

W okresie ostatnich dwóch lat, Pary decydują się na organizację kameralnego wesela coraz częściej. Na tego typu weselach Pary mają możliwość skupienia się na rozmowach i na emocjach każdego z gości, obecnych na ślubie i weselu.

Jeśli  marzy Ci się kameralne wesele, na którym będziesz miała czas na rozmowy i zabawę z rodziną i przyjaciółmi, zapraszam do kontaktu ze mną. Dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ

Wykonawcy, którzy razem ze mną tworzyli wesele dla Asi i Tomka to:

Koordynacja dnia ślubu i wesela: SENSAR Wedding Planners
Zdjęcia: Fotografka Joanna Jaskólska
Miejsce przyjęcia: Warsztat Food & Garden
Miejsce przygotowań: Herbarium Hotel & Spa
Dekoracje: Decorum 
Makijaż i fryzura: Justyna Smętkiewicz

Twoja wedding plannerka Asia
tel. +48 603 048 535