Awangardowe wesele

awangardowe-wesele

Awangardowe wesele

Awangardowe wesele oraz plenerowa ceremonia ślubna Bubu i Kajto były nietuzinkowe i zadziwiające, przełamały konwencję obecnych trendów weselnych. Koncepcja ślubu i wesela idealnie pasowała do Pary Młodej i do ich artystycznych dusz. Para od początku wiedziała, że chce zorganizować  wesele, wyróżniające się i inne niż wszystkie, nawiązujące charakterem do Śląska, z wykorzystaniem elementów z czasów PRL.

Przygotowania i ceremonia ślubna w plenerze

Panna Młoda Bubu, to bardzo zdolna fotografka, mistrzyni światła, estetka, z artystyczną duszą, dlatego przygotowania do ślubu i wesela odbyły się w studio fotograficznym Panny Młodej „Kaj To Studio” w Katowicach. Suknia, garnitur i dodatki były bliskie temu, co w duszy gra Parze.

Z miejsca przygotowań Para pojechała do Chorzowa na ślub i wesele. Oczywiście nie była to standardowa podróż. Ze Studia Fotograficznego „Kaj To Studio” w Katowicach do ronda Plac Alfreda, Bubu i Kajto pojechali tramwajem czternastką, a  w dalszą podróż do miejsca ślubu i wesela samochodem Cadillac Fleetwood Brougham. Uwielbiam takie pełne pasji pomysły, które rodzą się w głowach Młodych Par.

Symboliczna ceremonia ślubna miała indywidualny charakter. Przyjaciel Kajto zagrał na fideli płockiej. Historia pierwszego spotkania Bubu i Kajto wywołała uśmiech na twarzy gości, a indywidualne przysięgi wzruszyły każdą z obecnych na ślubie osób.

przygotowania-do-slubu

fisrt-look-w-studio

first-look-pary-mlodej

podroz-do-slubu-tramwajem
powitanie-mlodej-pary

slub-symboliczny

slub-humanistyczny

Miejsce na awangardowe wesele

Para wybrała miejsce ze śląskim klimatem, z akcentem z czasów lat siedemdziesiątych. Starochorzowski Dom Kultury w Chorzowie to niesamowita przestrzeń  z ogromnymi oknami, piękną sceną, z teatralnym klimatem, z przestrzenią do wypoczynku i z miejscem na plenerową ceremonię ślubną.

Stylowa scena z bordowymi kurtynami stanowiła magiczne tło do sesji ślubnej podczas wesela, a fotografowie Pieczko Pietras idealnie wydobyli klimat tego miejsca. Ta sesja to sztos i coś, czego dawno nie widziałam!

 

Dekoracje i papeteria na awangardowe wesele

Na weselu Bubu i Kajto nic nie było sztampowe. Papeterię ślubną Para zaprojektowała osobiście i nawiązywała ona do klimatu i charakteru wesela. Dominowały kolory czerń i bordo, akcenty szarości oraz srebrne dodatki.

Bukiet ślubny wykonała osobiście Panna Młoda, a za dekorację sali odpowiadały przyjaciółki Bubu. Przyjaciele Kajto wsparli nas w ustawianiu stołów i krzeseł. To był piękny przed weselny dzień, pełen bliskości, radości i śmiechu.

Stoły nakryliśmy czarnymi obrusami i szarymi serwetami. Porcelana, sztućce i szkło nawiązywały stylem do lat siedemdziesiątych. Bukiety stworzone przez rodzinę i przyjaciół Pary oraz masa świec w szklanych butelkach idealnie podkreśliły klimat miejsca i wesela.

awangardowe-zaproszenia-slubne-czarne

awangardowe-wesele-i-czarne-dekoracje

dekoracja-ze-swiec-na-awangardowe-wesele

awangardowe-wesele-i-detale-na-drzwiach

symboliczny-tort-weselny

Pierwszy taniec Bubu i Kajto był tak żywiołowy i energetyczny, jak i Młoda Para.

awangardowe-wesele-i-pierwszy-taniec

nowoczesne-oczepiny

sesja-slubna-na-scenie

magiczna-sesja-poslubna-za-kulisami

awangardowa-para-mloda

Taki awangardowy klimat wesela mogła wybrać najbardziej artystyczna dusza jaką znam – Bubu 🙂  Bubu to zdolna fotografka i właścicielka dwóch studiów fotograficznych „Kaj To Studio” i „Kajś”. Jeśli będziecie potrzebować przestrzeni na sesję fotograficzną w Katowicach – koniecznie odwiedźcie Bubu. A jeśli chcecie popracować nad swoim warsztatem fotograficznym lub wykonać sesję, koniecznie sprawdźcie ofertę Bubusława Górny.

 

Wykonawcy, którzy razem ze mną tworzyli wyjątkowe wesele dla Bubu i Kajto to:

Koordynacja dnia ślubu i wesela: SENSAR Wedding Planners
Mistrzowskie zdjęcia: Pieczko Pietras
Miejsce przygotowań: Kaj To Studio w Katowicach
Miejsce przyjęcia: Starochorzowski Dom Kultury w Chorzowie
Tort: Stacja Pistacja
Samochód: Cadillac Fleetwood Brougham
Wypożyczalnia tekstyliów: Rent4Wedding
Ceremonia symboliczna: Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk

 

Organizując wesele i wybierając jego koncepcję, najważniejsze są dla mnie oczekiwania Młodej Pary. Jeżeli chcesz obejrzeć wesela w stylach odmiennych od awangardowego wesela Bubu i Kajto, zapraszam do obejrzenia reportażu z wesela glamour Agi i Piotra.

 

Twoja wedding plannerka Asia
tel. +48 603 048 535