Poznajmy się!

Miło mi Cię poznać!

Mam na imię Asia i jestem wedding plannerką. Moim zadaniem jest zdjąć z Twoich ramion  ciężar przygotowań weselnych i pozwolić oddać się celebrowaniu dnia ślubu i wesela.

Urzeczywistniam marzenia Pary Młodej, ponieważ uważam, że dzień ślubu to Wasz dzień. Jestem bezpośrednia oraz asertywna i nie boję się stanąć w obronie Waszych marzeń. To Wasz dzień i Wasz moment. A my wszyscy, zaproszeni do celebrowania tego dnia, mamy tak naprawdę do wykonania najważniejszą rzecz – cieszyć się szczęściem osób, które kochamy i przekazywać Wam energię tej radości.

Uwielbiam to, że mogę z Wami stworzyć bardzo bliską relację. Im więcej Cię słucham, im lepiej Was poznaję, tym przyjemniej się nam pracuje. Uwielbiam nasze rozmowy i pomysły, które realizuję dla Was.

Jestem chodzącą petardą, głową pełną pomysłów, a w sytuacjach kryzysowych – oazą spokoju i skałą, na której możesz się oprzeć. Działam, uśmiecham się i w sercu wiem, że dla Was mogę przenosić góry. Stawiam na jakość i dbałość o detale. Chcę, abyście za 5, 10 czy 40 lat, otwierając album ślubny i sięgając do wspomnień, równie mocno czuli tę miłość, pożądanie, szacunek i ciekawość do siebie, jak czuliście to w dniu ślubu.

Zapraszam Cię do świata ślubów, wesel i bankietów! Spotkajmy się i celebrujmy Wasz wyjątkowy dzień!

Asia – Twoja weddig plannerka

A oprócz tego, że jestem wedding plannerką z 12 letnim stażem — jestem po prostu Asią. Kocham morze i zawsze tam spędzam urlop. Mogę bez końca patrzeć na fale, na horyzont i słuchać kojącego szeptu wody.

Gdy nie mogę być nad morzem – chodzę na spacery, czytam i oczywiście, spotykam się z przyjaciółmi, rodziną i bliskimi. Ostatnio zafascynowała mnie genealogia. Szukam swoich przodków, ale też dbam o to, by ci, którzy są ze mną tu i teraz, także zostali zapamiętani.

Myślę, że dość dobrze dałam Ci się poznać. Teraz czas na Ciebie – napisz lub zadzwoń do mnie. Opowiedz o sobie i daj znać, jak mogę pomóc w spełnieniu Twoich marzeń o idealnym weselu.

Asia – Twoja wedding plannerka

Jesteście zainteresowani współpracą? Skontaktujcie się już teraz!

KONTAKT