Poznajmy się!

Miło mi Cię poznać!

Nazywam się Joanna Kłosińska i jestem wedding wlannerką – z zawodu i z powołania. Moim zadaniem jest zdjąć z ramion Pary Młodej ciężar przygotowań weselnych i pozwolić im oddać się celebrowaniu dnia ślubu i wesela.

Zanim zostałam wedding plannerką, pracowałam w międzynarodowej korporacji, gdzie odpowiadałam za organizację szkoleń, targów, wystaw i eventów. Lubiłam swoją pracę, ale życie potoczyło się tak, że musiałam z niej zrezygnować. Przez kilka lat dusiłam się obejmując posadę urzędniczki i każdego dnia marzyłam o tym, by przestać tak pracować.

Pragnęłam wrócić do organizowania eventów. Zależało mi tylko na dodaniu jeszcze jednego składnika — większych emocji, kontaktu z ludźmi, indywidualnego charakteru pracy. Długo nad tym myślałam, aż w końcu zdecydowałam o byciu konsultantką ślubną. Założyłam Agencję Ślubną SENSAR i przeszłam do działania!

Naprawdę lubię ludzi. Uwielbiam to, że mogę stworzyć bardzo bliską relację z Parami, z którymi pracuję. Im więcej słucham, im lepiej Was poznaję, tym przyjemniej się nam pracuje. To właśnie dla tych relacji rzuciłam pracę na etacie i rozpoczęłam swój biznes, bo pozwala mi to pracować w atmosferze serdeczności i wzajemnego szacunku.

Urzeczywistniam marzenia Pary Młodej, ponieważ uważam, że dzień ślubu to Wasz dzień. Jestem bezpośrednia oraz asertywna i nie zgadzam się na realizowanie marzeń innych osób, jeśli nie są one zgodne z marzeniami Pary Młodej. Raz jeszcze powtórzę – to Wasz dzień, Wasz moment. A my wszyscy, zaproszeni do celebrowania tego dnia, mamy tak naprawdę do wykonania jedną rzecz – cieszyć się szczęściem osób, które kochamy i przekazywać im energię tej radości.

Moje ogromne, ponad 11-letnie doświadczenie w branży weselnej sprawia, że w głowie mam tysiące wizji i scenariuszy. Jak z rękawa sypię zarówno wspaniałymi pomysłami i propozycjami – jak zrobić tak, żeby było dobrze, a z drugiej strony – jestem przygotowana na zapobieganie i ratowanie z mnóstwa trudnych sytuacji. Posiadam również ogromną bazę kontaktów branżowych, z których aktywnie korzystam.

Jestem chodzącą petardą, głową pełną pomysłów, a w sytuacjach kryzysowych – oazą spokoju i skałą, na której można się oprzeć. Działam, uśmiecham się i w sercu wiem, że dla moich Klientów mogę przenosić góry. Chcę, by za 5, 10 czy 40 lat, otwierając album ślubny i sięgając do wspomnień, każda moja Para równie mocno czuła tę miłość, pożądanie, szacunek i ciekawość do siebie, jak czuli to w dniu ślubu.

A oprócz tego, że jestem wedding plannerką — jestem po prostu Asią. Kocham morze i zawsze tam spędzam urlop. Mogę bez końca patrzeć na fale, na horyzont i słuchać kojącego szeptu wody.

Gdy nie mogę być nad morzem – chodzę na spacery, czytam i oczywiście, spotykam się z przyjaciółmi, rodziną i bliskimi. Ostatnio zafascynowała mnie genealogia. Szukam swoich przodków, ale też dbam o to, by ci, którzy są ze mną tu i teraz, także zostali zapamiętani.

Myślę, że dość dobrze dałam Ci się poznać. Teraz czas na Ciebie – napisz lub zadzwoń do mnie. Opowiedz o sobie i daj znać, jak mogę pomóc w spełnieniu Twoich marzeń o idealnym weselu.

Jesteście zainteresowani współpracą? Skontaktujcie się już teraz!

KONTAKT