Strefa chillout, czyli jak uatrakcyjnić przyjęcie i zachwycić gości

strefa-chillout

Strefa chillout, czyli jak uatrakcyjnić przyjęcie i zachwycić gości

Strefa chillout to idealne rozwiązanie i propozycja na przyjęcie weselne organizowane w okresie letnim. Co nam jest potrzebne do organizacji takiej strefy relaksu? Odrobina zielonego terenu przy miejscu weselnym i namiot z wyposażeniem oraz z tematycznymi akcesoriami, dopasowanymi do stylizacji całej strefy.

Dzisiaj proponuję Wam strefę chilloutową z fajką wodną:) W przyszłości pokażę Wam pomysły na kolejne tematyczne strefy chillout. Ja i moje Młode Pary jesteśmy zachwyceni strefami chilloutowymi:) Jak zrobić taką strefę?

Pod pięknym białym namiotem układamy koce i poduszki w kolorach przyjęcia weselnego. Ustawiamy małe stoliki np. z Ikei, które nakrywamy kolorystycznie dopasowanymi serwetami, zapalmy świece i mamy na początek gotowy relaksujący klimat.
Ehhh…, aż chce się żyć:) Tak to mogę pracować …
No dobra, ale to jeszcze nie koniec. Dokupujemy oczywiście akcesoria tematyczne, czyli do naszego kącika wybieramy fajki wodne i wszystkie potrzebne gadżety:) Oczywiście w kolorach wesela! Wiem, wiem, mam fioła na punkcie dbałości o detale. Jednak w przypadku konsultanta ślubnego, to usprawiedliwione i takie zakręcenie to zaleta:)

Powiem Wam, że strefa chilloutowa z fajką wodną sprawdziła się idealnie na każdym z organizowanych przeze mnie przyjęć. Na weselach, na których ustawiałam pomysł pod hasłem: strefa chillout – kącik z fajką wodną był to zawsze strzał w dziesiątkę!
Było to miejsce spotkań i rozmów oraz odpoczynku, z dala od głośnej muzyki. Powiem Wam też w sekrecie, że goście „rotowali” i sami tworzyli zmiany, dyżury na relaks pod namiotem w strefie chillout. Zapewniam Was, że nie musicie obawiać się tego, że nagle wszyscy uciekną z sali. Sprawdziłam osobiście:)

A ponadto pomyślcie – pachnące róże, śpiew ptaków, pełen luz … i na weselu kładziecie się na kocu, podusi … hmmmm … wprost idealnie na chwilę relaksu dla obolałych nóg:)
Taka nieziemska atmosfera ma jeszcze jedną dodatkową zaletę. Strefa chillout niesamowicie integruje gości, poznajemy się bliżej, a dzięki temu wspomnienia z wesela będą jeszcze wspanialsze i na dłużej pozostaną w pamięci:)

Jeśli nie możecie doczekać się innych pomysłów na strefę chillout, to możecie pomysły podglądnąć na innej realizacji konsultantów ślubnych SENSAR TUTAJ.

strefa-chillout-konsultant-slubny

strefa chillout na weselu

strefa chillout w plenerze

Za zdjęcia dziękuję Mateuszowi Brzeźniakowi🙂 Uwielbiam Jego zdjęcia!

Zachęciłam Cię? Co sądzisz o zorganizowaniu kącika strefa chillout na weselu?