Wesele w plenerze. Secret Garden.

wesele w plenerze secret garden

Wesele w plenerze. Secret Garden.

Po pierwsze wesele w plenerze pod namiotem i jego organizacja to nie lada wyzwanie, nawet dla konsultanta ślubnego. Jako konsultanci ślubni mamy za sobą kilka takich realizacji, stąd też podchodzimy do realizacji wesela w plenerze spokojnie, ale i z dużą odpowiedzialnością ?

Po drugie, z pewnością najważniejsza jest dobra organizacja i plan pracy wszystkich wykonawców tworzących wydarzenie. Ale dosyć tych nudów ? Odwiedziliście nas przecież, aby obejrzeć jedną z piękniejszych realizacji konsultantów ślubnych z Agencji Ślubnej SENSAR i wesele w plenerze secret garden ? Zapraszam więc na kilka słów o wyborze motywu przewodniego wesela, który bardzo ułatwia stworzenie pięknego i spójnego projektu aranżacji ślubu i wesela oraz na dużą dawkę zdjęć.

Motyw przewodni wesela w plenerze secret garden

Przy organizacji wesela w plenerze pod namiotem warto, abyście wybrali stylistykę lub motyw przewodni, która nada spójności całości.  Stąd też w przypadku poniższej realizacji motywem przewodnim wesela w plenerze był tajemniczy ogród (secret garden). Na kolory wesela para wybrała odważne i nietypowe połączenie w odcieniach fuksji, brzoskwini i mięty. Z tego powodu ogrom świeżych kwiatów przewijał się w indywidualnie zaprojektowanej papeterii, w dekoracjach stołów i w aranżacjach najdrobniejszych elementów wesela. Aby nadać wnętrzu namiotu i całej przestrzeni lekkości, zdecydowaliśmy się na przezroczyste krzesła chiavarii. Prawdopodobnie najbardziej zaskakującym elementem była dekoracja bufetów, która została zawieszona pod konstrukcją namiotu – w rezultacie kwiaty i zielony materiał florystyczny zwisały z krzeseł chiavarii nad bufetem. Dlatego też koniecznie musicie zobaczyć, jak fantastyczny efekt uzyskaliśmy ? Warto czasem odważyć się na nietypowe rozwiązanie. Podsumowując, zaskoczcie zaproszonych gości swoją fantazją!

Strefy chillout na weselu w plenerze

Ponadto, przed namiotem ustawiliśmy zewnętrzne strefy chillout. Co więcej, każdą z nich urządziliśmy w klimacie zgodnym z przeznaczeniem. Dodatkowo mieliśmy degustację whisky z podświetlanymi meblami Chestrfield, strefę z fajką wodną z kocami i poduchami oraz strefę relaksacyjną z wygodnymi meblami rattanowymi. W wewnętrznej strefie chillout do dyspozycji gości byli barmani, barista i fotobudka. Natomiast wieczorem namiot, strefy i ogród zostały podświetlone setkami świec i światłem architektonicznym, co podkreśliło niesamowitą atmosferę przyjęcia. W ten oto sposób uzyskaliśmy wieczorną wersję secret garden.

kierunkowskaz na wesele w plenerze secret garden

Eteryczną urodę Panny Młodej podkreślała subtelna suknia ślubna. Panna Młoda wyglądała zjawiskowo:)

sulnia ślubna na wesele w plenerze

buty ślubne

przygotowania do ślubu

Wesele w plenerze  Secret Garden

Pod białym namiotem weselnym zaszaleliśmy i wprowadziliśmy element zaskoczenia, podwieszając pod sufitem transparentne krzesła chiavari, które oplatały świeże kwiaty i rośliny. Podwieszane dekoracje fantastycznie zagrały na sali i zrównoważyły ogromną przestrzeń.

dekoracje podwieszane pod sifitem na ślub w plenerze

wesele pod namiotem

kwiaty na wesele

angielskie róże na wesele

bukiety na stoły na wesele

Cała papeteria ślubna została zaprojektowana pod zamówienie wesela w plenerze – secret garden.

Personalizowana papeteria ślubna menu na wesele w plenerze księga gości na weselu

Bufety na wesele w plenerze

Uwielbiamy elegancko zaaranżowane bufety. Tutaj każdy detal ma znaczenie. Obejrzyjcie poniższe zdjęcia i zainspirujcie się. Prawda, że pięknie:)

słodki stół na wesele

candy bar na wesele

pana cotta na wesele

bufet deserowy na wesele

menu bufetowe na weselu

finger food na weselu w plenerze

wesele pod namiotem

atrakcje na wesele

zespół na wesele

 

Ślub plenerowy możesz obejrzeć pod naszym postem TUTAJ

Wykonawcy, którzy razem z nami współtworzyli tę piękną uroczystość dla Marty i Michała to:

Fotografia Pokadrowani
Namiot i klimatyzacja Rajt
Film – reportażu filmowego niestety nie mogę Wam pokazać
Aranżacja florystyczna i papeteria – Eva Klimek – Floral Concept Store