Orientalne wesele w stylu vintage

orientalne wesele w stylu vintage

Orientalne wesele w stylu vintage

Orientalne wesele w stylu vintage, z angielską różą i miętą w tle, we wnętrzach dolnośląskiego pałacu. To wesele to była wybuchowa mieszanka emocji, miłości, radości i fantastycznych gości. Anię i Samira poznałyśmy osobiście dopiero w dniu ślubu i wesela. Przez cały okres przygotowań kontaktowałyśmy się i ustalałyśmy wszystkie elementy wyłącznie mailowo i przez komunikator Skype, dlatego dzień ślubu i wesela był związany ze stresem. W związku z tym miałyśmy obawy, czy wszystko jest tak, jak chciała Para.

Ania i Samir to polsko-algierska Para na stałe mieszka w Paryżu. Fotograf Przemek Białek i video operatorzy Marek Piguła i Marcin Somerlik z Green Art Studio fantastycznie oddali francuski styl i klimat Paryża w filmie, będącym podziękowaniem dla gości. Ze względu na fakt, że Para mieszka we Francji, taki klimat filmu był idealny.

Orientalne wesele i aranżacja miejsca wesela

Aranżacją florystyczną i oprawą dekoratorską zajęła się florystka z pracowni florystycznej Indigo EFD.  W aranżacjach florystycznych wykorzystano przepiękną koralową różę Misty, białą eustomę i intensywnie pachnącą miętę. Piękne i intensywnie pachnące kwiaty to główne akcenty florystyczne, wykorzystane przez nas w aranżacji i w dekoracji ślubu i wesela. Z naczyń użyłyśmy osłonek w złotym, orientalnym stylu, które świetnie komponowały się z wnętrzami sali weselnej Powozowni Pałacu Brunów.  Za świeczniki posłużyły orzechy Buddy, pomalowane na złoty kolor. Efekt był niesamowity, dlatego warto dodawać świece do dekoracji.

organizacja wesel Dolny Śląsk

wnętrza na orientalne wesele

bukiet ślubny angielska róża

candy bar na wesele

ślub kościelny

bukiet ślubny na orientalne wesele

poduszeczka na obrączki

zabytkowy samochód na ślub

samochód do ślubu

konsultant ślubny i powitanie Pary

orzech Buddy

dekoracja stołu na orientalne wesele

orientalne wesele nocą

pałac na wesele z wedding plannerem

oczepiny i orientalne wesele

Atrakcje na wesele

Orientalne wesele wymagało charakterystycznej atrakcji, która przybliży gościom klimat orientu. Atrakcją dla gości był pokaz parzenia herbaty miętowej na sposób orientalny i degustacja orientalnych słodkości. Słodycze na candy bar przygotowała Młoda Para, ponieważ chcieli, aby goście poczuli się wyjątkowo. Jak na międzynarodowe wesele przystało, oprócz orientalnego akcentu w atrakcjach, nie mogło zabraknąć typowo polskiego upominku dla gości. Każda z przybyłych osób otrzymała pyszny polski miód.

rytuał parzenia herbaty miętowej

atrakcja na orientatrakcja na orientalne weselealne wesele

słodkości na orientalne wesele

 

Księga gości z odciskami palców została przygotowana osobiście przez artystę plastyka – jednego z gości.

księga gości

konsultant ślubny
Koordynacją zajęłam się osobiście, ponieważ zależało mi, aby wszystko tego dnia zagrało.

Reasumując, to była piękna uroczystość i cudowne wesele. Dziękuję Aniu i Samirze, że mogłam być z Wami tego dnia:) Życzę Wam dużo miłości i szczęścia!

Cudowny film z wesela możecie obejrzeć TUTAJ

Dziękuję również Wszystkim Wykonawcom, z którymi miałam okazję współpracować! Doroto, Przemku, Marku, Marcinie, Piotrze, Ilonko, Oskarze – dziękuję:)

 

Zapraszam Cię na blog, gdzie znajdziesz więcej moich realizacji – TUTAJ

Pozdrawiam

Asia, Twoja wedding plannerka

Agencja Ślubna SENSAR