Ślub w stylu boho

ślub w plenerze w stylu boho

Ślub w stylu boho

Ślub w stylu boho to wyzwanie, które postawiła przede mną Panna Młoda. Kolejne życzenie to ślub cywilny w plenerze, zresztą jedno z najczęstszych życzeń Młodych Par, które zgłaszają się do konsultanta ślubnego. O skali Waszych oczekiwań może świadczyć fakt, że 70% Młodych Par, z którymi obecnie pracuję, oczekuje zawarcia ślubu w plenerze. W większości wypadków jest to ślub cywilny lub symboliczny w plenerze.
Jaki jest najlepszy przepis na piękny ślub? Gdy zobaczyłam Martę i Michała w dniu ślubu, idących na czele orszaku ślubnego parkową alejką, to  łzy radości zakręciły mi się w oczach.

Uwielbiam patrzeć na Pary, od których bije blask Miłości – takiej prawdziwej, nieziemskiej, koniecznie przez duże M:)
Gdybym tylko miała takie zdolności i możliwości, to klonowałabym taką Miłość i rozdawała wszystkim ludziom. Miłość, to najlepszy przepis na piękny ślub.

Gdzie odbył się ślub w stylu boho?

Ślub w stylu boho w plenerze w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół odbył się w bajecznie pięknym ogrodzie. Miało być lekko, zwiewnie, w stylu boho, ze świeżymi kwiatami w kolorach brzoskwini, różu i mięty, w otoczeniu drzew i śpiewających ptaków.  Ogrom otaczających nas kwiatów, a zwłaszcza przecudnych różanych krzaków był niesamowity. Krótko pisząc – miało być bardzo, bardzo, bardzo romantycznie. I tak było. Romantyzm zresztą bardzo pasował do Marty, która jest niezwykle eteryczną, wrażliwą i uczuciową kobietą. Styl boho z nutą elegancji idealnie odzwierciedlał Martę.

bukiet ślub w stylu boho

bukiety dla druhen na ślub w stylu boho

Kwiaty, natura i ogród podkreśliły nastrój ślub w stylu boho

Ślub w stylu boho nawiązywał do tematu przewodniego wesela Secret Garden, czyli do mnóstwa pięknych, pachnących, świeżych kwiatów, natury, ogrodu i odrobiny tajemniczości. Idealnie – bo czyż miłość nie jest najpiękniejszą tajemnicą?

girlanda z kwiatów na ślub w stylu boho

dekoracja ślubu

krzesła chiavari na ślub w stylu boho

korsaż na ślub w stylu boho

poduszeczka pod obrączki na ślub w stylu boho

ślub w stylu boho cywilny w plenerze

podpisanie aktu ślubu

urzędnik USC ślub cywilny

trio smyczkowe na ślubie

Drobne, miłosne gesty

Takie cudowne gesty rozczulają mnie. To gesty miłości, które oprócz tego że widać to czuć. I takich dreszczy i emocji życzę każdemu z Was:)

czułe gesty podczas ślubu w stylu boho

 

Love

A po ślubie wesele plenerowe pod namiotem w stylu Secret Garden możecie obejrzeć TUTAJ 

 

Fot. Pokadrowani