• K KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

  W ramach kompleksowej organizacji ślubu i wesela będziemy z Państwem od początku przygotowań do dnia ślubu i wesela. Przejmiemy na siebie obowiązki związane z wyszukaniem miejsca weselnego oraz wykonawców, koordynacją harmonogramu prac, organizacją ślubu i wesela, nadzorem nad pracą wykonawców, koordynacją dnia ślubu i wesela. Nasza praca skończy się około tydzień po ślubie i weselu, gdy w imieniu Nowożeńców wyślemy wszystkim gościom podziękowania za udział w ceremonii ślubnej i przyjęciu weselnym.
  więcej +
 • W WYSZUKANIE MIEJSCA

  Wybór wymarzonego miejsca na przyjęcie weselne jest początkiem przygotowań do ślubu i wesela. To niezwykle ważny wybór, bowiem wybrane przez Was miejsce stworzy atmosferę przyjęcia weselnego. W naszej ofercie mamy sprawdzone pałace, dworki, zamki, ekskluzywne sale balowe, restauracje, industrialne przestrzenie, a także propozycje przyjęcia w plenerze pod namiotem.
  więcej +
 • O ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

  Zapraszamy do skorzystania z usługi organizacji ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego, która może stanowić odrębną usługę, jak również być częścią kompleksowej organizacji ślubu i wesela. W zależności od rodzaju podpisanej umowy możemy zająć się organizacją ślubu i wesela od początku do końca, jak również tylko wybranych przez Państwa zadań.
  więcej +
 • K KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA

  Jeżeli samodzielne zorganizowaliście swoje wesele, a potrzebujecie pomocy tylko w samym dniu ślubu i wesela to proponujemy Państwu usługę koordynacji dnia ślubu i wesela. W ramach tej usługi będziemy z Państwem od początku porannych przygotowań, w trakcie trwania ceremonii ślubnej i podczas przyjęcia weselnego do późnych godzin nocnych. Odciążymy Was i Wasze rodziny od obowiązków tak, abyście mogli bezstresowo przeżyć uroczystość.
  więcej +
 • D DEKORACJE

  Dekoracje ślubne wykonywane przez nas dobieramy do indywidualnych wymagań, marzeń i oczekiwań Młodej Pary. Projektujemy je tak, aby dekoracje idealnie pasowały do stylu ślubu i wesela, charakteru miejsca i wnętrz. Przedstawiamy takie propozycje dekoracji, które tworzą niepowtarzalną atmosferę i klimat ślubu i wesela. Dbamy o każdy szczegół i detal, aby wszystko tworzyło jednolitą i harmonijną całość. Realizujemy oprawę niezwykłych i pięknych ślubów, od klasycznych i eleganckich po najbardziej awangardowe i nowoczesne.
  więcej +

Wesele w plenerze

Ślub w ogrodzie i wesele w plenerze to oferta skierowana do Młodych Par szukających wyjątkowego otoczenia i niezapomnianych przeżyć.

Ślub w ogrodzie i wesele w plenerze

W swojej ofercie posiadamy miejsca, w których można zorganizować ceremonię ślubną w ogrodzie lub w zabytkowych wnętrzach. Dbamy o spełnienie wszystkich wymagań i ustaleń, aby ślub w plenerze odbył się bezproblemowo.

Wesele w plenerze może odbyć się w pięknie udekorowanym namiocie, w odpowiednio wybranym miejscu. Zapewniamy namioty, wyposażenie, catering, dekoracje i wszystkie niezbędne elementy do organizacji ślubu i wesela w plenerze.

Nasze przyjęcia weselne są niezapomnianymi i mile wspominanymi wydarzeniami!