Marlena i Jens

Marlena i Jens

Nie ma lepszego organizatora, niż Asia! Dzięki niej mieliśmy swój wymarzony ślub i wesele. Daliśmy firmie Sensar trudne zadanie, ponieważ impreza była dwujęzyczna – Asia musiała zadowolić zarówno gości polskich jak i niemieckich, a także z Rosji, Ukrainy oraz Chin☺️

 

Pomysłów nie zabrakło, czuliśmy przez cały czas, że powierzyliśmy jeden z najważniejszych dla nas dni w ręce profesjonalistki. Asia pomogła nam przejść bezstresowo przez proces wyboru wystroju sali, menu, ozdobienia kościoła i nie pozwoliła nam zapomnieć o szczegółach, które budowały atmosferę magicznego dnia i dawały weselu niesztampowy charakter, np. Fotobudka, poprawiny na świeżym powietrzu, impreza zapoznawcza dla gości dzień przed ślubem. Nie musieliśmy niczego szukać na własną rękę, dzięki czemu nie ryzykowaliśmy przypadkowych rozwiązań.

 

Asia pilnowała terminów, sugerowała najlepsze rozwiązania, poświęcała nam wiele czasu. Jest kreatywna, energiczna. Z czystym sumieniem polecam wszystkim Agencję Ślubną Sensar! Szkoda ze nie można ocenić na 6+!

 

Dziękujemy ! Marlena i Jens

 

Link do reportażu wkrótce.