Edyta i Julien

Edyta i Julien

Droga Joanno @ Sensar

 

Troszkę minęło czasu od dnia naszego ślubu, ale nie zapomnieliśmy o Tobie i pragniemy serdecznie Ci podziękować za wszystko co dla nas zrobiłaś. Praca z Tobą to była czysta przyjemność, pełen profesjonalizm i przy tym radość i satysfakcja.

 

Pomimo odległości jaka nas dzieliła i utrudnionego kontaktu Ty zawsze znalazłaś dla nas czas i sprawiłaś, że mieliśmy uczucie, jakbyśmy byli dla Ciebie jedynymi klientami.

 

Od pierwszej chwili wiedzieliśmy, że przygotowanie najważniejszego dnia w naszym życiu zleciliśmy właściwej osobie. Wszystko od wyboru miejsca, hotelu po kościół, zaproszenia, fryzjera, transport dla gości, fotografa, video, DJ-a, tort, itd. (nie będziemy wszystkiego wymieniać bo było tego sporo!) nie tylko spełniły nasze oczekiwania, ale byliśmy pod wrażeniem gustu i w pełni zadowoleni.

 

Wspominając nasz weselny weekend nie możemy wyobrazić sobie ani jednego dnia, a było ich aż 4, bez Twojej koordynacji i trzymania ręki na pulsie! Nie tylko mogliśmy się zrelaksować i wyłącznie myśleć o sobie, ale wiedzą że Ty zajęłaś się wszystkim i wszystkimi odciążyło nas niezmiernie! Nawet fotograf zwrócił nam uwagę, że rzadko widzi tak zrelaksowane pary w dniu ślubu, a wszystko to było dzięki Tobie!:)

 

Każda młoda para pragnie, aby ich dzień ślubu był idealny. Nasz właśnie taki był, a wszystko dzięki Tobie i Twojej pomocy.

 

Przepraszamy, jeżeli czasami byliśmy nieznośni i wymagający. Jesteś wspaniałą osobą i profesjonalistką, bo wypełniłaś każdy nasz grymas z uśmiechem na twarzy. Nigdy nie zapomnimy tego co dla nas zrobiłaś i za wszystko dziękujemy Ci z całego serca!

 

Jesteś wspaniałą i najlepszą weddingplannerką na świecie!

 

Pozdrawiamy i dziękujemy,

 

Edyta i Julien

 

Link do reportażu:

http://weddingsinpoland.pl/2014/06/miedzynarodowy-slub-i-wesele-cz-2-slub.html
http://weddingsinpoland.pl/2014/08/miedzynarodowy-slub-i-wesele-cz-3-wesele.html