Międzynarodowe wesele w Polsce

dekoracja-miedzynarodowego-wesela

Międzynarodowe wesele w Polsce

Międzynarodowe wesele Diany i J.C. od początku zapowiadało się ciekawie. W związku z tym, że Para mieszka w Anglii, kontaktowaliśmy  się telefonicznie i online. Pieczę nad sprawami organizacyjnymi przejęła Diana. Już podczas naszej pierwszej rozmowy poczułyśmy do siebie sympatię i zaczęłyśmy nadawać na tych samych falach, jakbyśmy znały się od lat. Po raz pierwszy widziałyśmy się dopiero w dniu ślubu i wesela, a mimo to miałyśmy wrażenie, że znamy się jak dobre koleżanki. Miesiące przygotowań spowodowały, że poznałyśmy się nie tylko biznesowo, ale również prywatnie. Dzięki otwartości i jasno sprecyzowanym oczekiwaniom, miałam ułatwione zadanie przy organizacji międzynarodowego ślubu i wesela.

Dla Pary najważniejsze było to, aby ich goście dobrze bawili się oraz wspominali ich ślub i wesele jako najlepsze, na którym dotychczas byli. Dlatego postawiliśmy na Dwór w Tomaszowicach – przepiękne miejsce w otoczeniu zieleni, blisko lotniska, z możliwością noclegów dla wszystkich gości na miejscu.

Międzynarodowe wesele w Polsce – jak zorganizować?

Przy organizacji międzynarodowego wesela, należy zwrócić szczególną uwagę na wybór miejsca weselnego, dekoracje, menu weselne, logistykę (hotele i transport), atrakcje oraz formalności prawne.

Miejsce na wesele międzynarodowe

Miejsce na międzynarodowe wesele powinno uwzględniać piękne wnętrza odpowiadające stylem charakterowi przyjęcia weselnego oraz zewnętrzną strefę chillout, która pozwoli na integrację obu rodzin. Jeśli szukacie ciekawego miejsca na międzynarodowe wesele, zawsze możecie zgłosić się do mnie – Agencja Ślubna SENSAR . Organizowałam wiele międzynarodowych uroczystości.

Przykładowe realizacje z międzynarodowych wesele możesz obejrzeć pod linkami:

    • polsko niemieckie wesele w prowansalskim stylu TUTAJ
    • polsko algierskie wesele TUTAJ
    • polsko francuski ślub z gośćmi z całego świata TUTAJ

Międzynarodowe wesele i  jego koordynacja zawsze sprawia mi ogromną przyjemność. Ilość emocji w przypadku takich wesel, poznawanie nowych tradycji, smaków, zapachów jest niewyobrażalna. Dlatego przy planowaniu międzynarodowych wesel, warto uwzględnić upodobania obu stron.

miejsce-na-miedzynarodowe-wesele

strefa-odpoczynku-na-miedzynarodowe-wesele

Dekoracje sali weselnej

Diana i J.C. zdecydowali, że przy dekoracji sali postawią na podwieszane pod sufitem dekoracje i niskie kompozycje na stołach. Sala weselna była wysoka, dlatego zależało nam, na wypełnieniu całej przestrzeni. Dzięki podwieszanym dekoracjom z zieleni, wstążek i świecących girland, przestrzeń nabrała przytulnego charakteru. Uzupełnieniem podwieszonych pod sufitem roślin były żarówkowe girlandy. Wieczorem zapalone girlandy stworzyły klimatyczną atmosferę do zabawy.

dekoracja-miedzynarodowego-wesela

dekoracja-stolu-na-wesele

dekoracje-podwieszane-na-wesele

dekoracja-stolu-mlodej-pary

zarowkowe-girlandy-podwieszane

Menu weselne

Przy ustalaniu menu uwzględniliśmy upodobania kulinarne gości oraz diety. Dla łasuchów przygotowaliśmy słodki stół, a dla koneserów piwa, postawiliśmy kubełek z lodem zapełniony ulubionymi oraz lokalnymi piwami.

bufet-lokalnych-piw

Logistyka międzynarodowego wesela, czyli hotele, transport dla gości

Przy organizacji wesela międzynarodowego, należy uwzględnić logistykę gości z lotniska do miejsca weselnego. Aby tę logistykę maksymalnie uprościć najlepiej, aby noclegi dla gości zapewnić w miejscu wesela.

druhna-panny-mlodej-na-miedzynarodowym-weselu

panna-mloda

elegancki-pan-mlody

para-mloda-2022

Atrakcje na międzynarodowe wesele

Przyjęcie weselne rządzi się swoimi prawami. Najważniejsza jest tu dobra zabawa, jedzenie i wspólnie spędzony czas. Dlatego przy organizacji wesela kieruję się zasadą, aby wybrać jedną, góra dwie atrakcje dla gości.

Jeśli  marzy Ci się międzynarodowe wesele, na którym będziesz miała czas na rozmowy i zabawę z rodziną i przyjaciółmi, zapraszam do kontaktu ze mną. Dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ

Wykonawcy, którzy razem ze mną tworzyli wesele dla Diany i J.C to:

Koordynacja dnia ślubu i wesela: SENSAR Wedding Planners
Zdjęcia: Fotografka Joanna Jaskólska
Miejsce przyjęcia: Dwór w Tomaszowicach
Dekoracje: Studio Margaritta
Film: Dave Wedding Studio
Fotobudka: Bus Miętus
Jaguar MKV: Autovetus

Twoja wedding plannerka Asia