Wesele w pół roku

wesele w pół roku w pałacu

Wesele w pół roku

Wesele w pół roku i jego organizacja to dla nas standard i nic nowego. Co więcej, jako konsultantka ślubna jestem przyzwyczajona do podejmowania takich działań. W tym wszystkim najfajniejsze jest to, że uwielbiam taką ekstremalną organizację wesel.

Wesele w pół roku i ekspresowa organizacja

Z Anią i Tomkiem po raz pierwszy spotkałam się rok przed wyznaczoną datą ślubu i wesela. Para otrzymała ofertę organizacji ślubu i wesela i kontakt „urwał się” ze względu na zobowiązania zawodowe Pary.

Ostatecznie umowy nie podpisaliśmy, ale w mojej głowie cały czas kołatała myśl „co u Ani i Tomka”? Czy wybrali miejsce? Czy sami organizują swoją Uroczystość. Jak się okazało, moje myśli miały sens 🙂

Ponowny kontakt z Anią i z Tomkiem

Niecałe pół roku przed ślubem Ania napisała do mnie i zapytała, czy możemy kontynuować kompleksową organizację dnia ślubu i wesela.

Wesele na początku czerwca, mamy styczeń, a z przygotowań mamy ustaloną jedynie datę ślubu i wesela. Dlatego priorytetem było miejsce na wesele i wymagania co do niego.Ustaliliśmy priorytety: konkretna data, piękne i eleganckie miejsce z klasą, z ogrodem i miejscem na strefę chillout, z doskonałą kuchnią i sprawną obsługą. Czy to możliwe? Być może. Uznałam, że przy mojej znajomości rynku miejsc weselnych muszę znaleźć takie miejsce! Wprawdzie miałam lekkie palpitacje serca, ale przecież zawód wedding plannera należy do najbardziej stresujących zawodów świata. Więc co tam palpitacje serca 🙂 Wiemy, że adrenalina wszystkich nas napędza, dlatego błyskawicznie zadziałałam. W tydzień mieliśmy miejsce weselne, które spełniło wszystkie wymagania Ani i Tomka. W końcu to cudowne, zabytkowe miejsce, z przepięknym parkiem i ogrodem z kwitnącymi rododendronami.

Jak zorganizować wesele w pół roku

Po wybraniu miejsca ruszyła lawina kolejnych przygotowań. Ustalenie indywidualnego menu, zaproszenia ślubne i papeteria, fotograf, wymarzony Mustang do ślubu, dekoracje, tort weselny, upominki dla gości, noclegi, transport, DJ i logistyka.

Na Wasze pytanie, czy da się zorganizować wesele w pół roku, z pięknym miejscem, dobrym jedzeniem i świetnymi wykonawcami mogę śmiało powiedzieć – DA SIĘ! Przede wszystkim potrzebne są chęci i znajomość branży ślubnej. Tym bardziej, że jako konsultant ślubny zorganizowałam wiele wesel w dużo krótszym czasie 🙂

W rezultacie zapraszam na reportaż z wesela Ani i Tomka, w wykonaniu Karoliny z www.unframe.pl 🙂

miejsce na wesele w pół roku

bukiet ślubny z kalii

obrączki ślubne

suknia ślubna na wesele w pół roku

przygotowania panny młodej

Mustnag do ślubu

strefa chillout na weselu

Pozostałe moje realizacje weselne możesz obejrzeć na blogu ślubnym.

Pozdrawiam,
Asia – wedding planner SENSAR