Szkolenie Konsultant Ślubny Wrocław

szkolenie-konsultant-slubny-wroclaw

Szkolenie Konsultant Ślubny Wrocław

Szkolenie Konsultant Ślubny Wrocław odbywa się we Wrocławiu 3 – 4 razy w roku. Aktualne terminy szkoleń dla konsultantów ślubnych znajdują się na stronie Akademii Wedding Plannera SENSAR.

W ramach szkolenia zapewniam minimum 2-letnią opiekę merytoryczną w cenie kursu. Oznacza to, że kończąc szkolenie, możesz do mnie zadzwonić lub napisać, jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości, lub gdy pojawi się problem, którego nie potrafisz sama . Opieka merytoryczna daje Ci poczucie bezpieczeństwa, ponieważ wiesz, że nie jesteś sama na początku swojej drogi w branży ślubnej.

Na blogu ślubnym, znajdziesz u mnie porady dla konsultantek ślubnych oraz obejrzysz realizacje ślubne – TUTAJ
Dzięki wpisom na blogu, poznasz bliżej mój styl pracy. Zapraszam przyszłe i początkujące konsultantki ślubne na szkolenie konsultant ślubny Wrocław.

szkolenie-konsultant-slubny-wroclaw

W szkoleniu dla wedding plannerów mogą wziąć udział osoby, które:
– planują założyć własną agencję ślubną,
– niedawno rozpoczęły działalność gospodarczą i chciałyby poszerzyć swoją wiedzę,
– poszukują pracy w branży HoReCa i chciałyby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Miejsce szkolenia konsultant ślubny Wrocław, to hotel z doskonałym zapleczem warsztatowym, w pobliżu Dworca PKP lub z dobrym połączeniem komunikacyjnym.

Program szkolenia Konsultant Ślubny Wrocław

Program na szkolenie Konsultant Ślubny Wrocław, informacje ogólne, cennik oraz formularz zapisu na szkolenie konsultant ślubny Wrocław znajdują się na stronie szkoleniowej www.AkademiaWeddingPlannera.pl

Inwestycja w szkolenie obejmuje: 120-stronicową książkę szkoleniową, zeszyt ćwiczeń, 2-letnią opiekę merytoryczną, bazę 200 wykonawców na początek działalności, edytowalne wersje najważniejszych dokumentów, wzór umowy z Parą, lunch i przerwy kawowe w każdy dzień. Każdy uczestnik kursu otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia, wydany przez Agencję Ślubną SENSAR.

Istnieje możliwość szkolenia osób objętych programami oferowanymi przez Urzędy Pracy oraz osób kierowanych przez firmy szkoleniowe z dofinansowaniem ze środków budżetowych (Unii Europejskiej). Skierowanie w przypadku takich szkoleń wystawia Urząd Pracy lub jednostka kierująca na szkolenie, a my wypełniamy otrzymane dokumenty. Na podstawie przesłanych dokumentów zawieramy umowę z jednostką pośredniczącą (kierującą na szkolenie), rozliczamy się na pdstawie umowy, a Ty korzystasz z naszego szkolenia konsultant ślubny Wrocław.

Trenerka i autorka szkolenia Konsultant Ślubny

Szkolenia prowadzi osobiście Joanna Kłosińska, właścicielka Agencji Ślubnej SENSAR Wedding Planners.

Masz wątpliwości, pytania – proszę zadzwoń! Czekam pod nr tel. 603 048 535.

Zapraszam:)
Joanna Kłosińska, wedding planner SENSAR