Karolina i Rysiek

Karolina i Rysiek

O ślubie mieliśmy niewielkie pojęcie, a organizacją trzeba było się zająć w zaledwie 6 miesięcy. Do tego wszystkiego sami mieliśmy jedynie pomysł na salę, która w dodatku nie była przeznaczona na wesele (stare mury, krzywe ściany, słabe oświetlenie), a do tego muzyka pod namiotem. Mówiąc krótko – trudne zadanie.

Asia od początku była z nami bardzo szczera, nie owijała w bawełnę. Wiedzieliśmy, jakie mogą być koszty rozwiązań. Konkretność i jasność sprawiła, że dobrze wiedzieliśmy, jak nasze wesele może wyglądać.

Ogrom kontaktów, jakie Asia posiada, sprawił, że mogliśmy dokładnie przeanalizować różne warianty i dostosować je do naszych gustów i możliwości finansowych. Oczywiście Asia wiedziała o wszystkich rzeczach, jakie mogą się zdarzyć, których my pod uwagę nie braliśmy.

Zazwyczaj słyszę od młodych par, że wesela są bardzo stresujące, a my czuliśmy się całkowicie spokojnie. Nikt nie musiał za niczym biegać, niczego sprawdzać – Asia wszystko miała pod kontrolą. Była również przygotowana na awaryjne sytuacje.

 

Moim zdaniem to skarb mieć kogoś takiego na weselu 🙂 Bardzo dziękujemy!

 

Link do reportażu wkrótce.