Basia i Marcin

Basia i Marcin

Realizacja naszego ślubu i wesela była dla nas z kilku względów nie lada wyzwaniem. Nie mieszkamy w Polsce, nie dysponujemy 2-miesięcznym urlopem i mamy dla siebie tylko weekendy, których nie chcieliśmy spędzać przed komputerem lub na rozmowach telefonicznych z podwykonawcami.

 

Od samego początku wiedzieliśmy, że będziemy potrzebować pomocy profesjonalnej agencji ślubnej, która wesprze nas w kompleksowej organizacji ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Zdecydowaliśmy się na firmę SENSAR, co później okazało się zdecydowanie trafnym wyborem.

 

W okresie przygotowań główną drogą komunikacji były maile, skype i telefon. Tą drogą nie jest łatwo zdobyć sobie sympatię i zaufanie zleceniodawcy. Pani Joannie Kłosińskiej się to jednak udało. Ujęła nas swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem, przedsiębiorczością i uczciwością. Udzieliliśmy jej pełnomocnictwa w reprezentowaniu nas w kontaktach z podwykonawcami, z której to roli wywiązała się doskonale.

 

Elegancka restauracja w przytulnym hotelu, znakomity zespół, wyśmienite menu, sprawna obsługa, profesjonalni fotografowie oraz dokonująca cudów fryzjerka i wizażystka to tylko niektóre z komponentów poleconych przez Panią Joannę, które sprawiły, że ten najważniejszy dzień w naszym wspólnym życiu był również tym najpiękniejszym. Do tej pory słyszymy od naszych Gości, że przyjęcie weselne udało się rewelacyjnie i że podnieśliśmy poprzeczkę dla innych wesel.

 

Miło jest słyszeć takie słowa i właśnie za to pragniemy Ci podziękować Joasiu. Z całego serca życzymy Ci wszystkiego najlepszego w rozwoju Twojej firmy i jeszcze wielu wielu zadowolonych klientów.

 

Serdecznie pozdrawiamy,
Basia i Marcin