• K KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

  W ramach kompleksowej organizacji ślubu i wesela będziemy z Państwem od początku przygotowań do dnia ślubu i wesela. Przejmiemy na siebie obowiązki związane z wyszukaniem miejsca weselnego oraz wykonawców, koordynacją harmonogramu prac, organizacją ślubu i wesela, nadzorem nad pracą wykonawców, koordynacją dnia ślubu i wesela. Nasza praca skończy się około tydzień po ślubie i weselu, gdy w imieniu Nowożeńców wyślemy wszystkim gościom podziękowania za udział w ceremonii ślubnej i przyjęciu weselnym.
  więcej +
 • W WYSZUKANIE MIEJSCA

  Wybór wymarzonego miejsca na przyjęcie weselne jest początkiem przygotowań do ślubu i wesela. To niezwykle ważny wybór, bowiem wybrane przez Was miejsce stworzy atmosferę przyjęcia weselnego. W naszej ofercie mamy sprawdzone pałace, dworki, zamki, ekskluzywne sale balowe, restauracje, industrialne przestrzenie, a także propozycje przyjęcia w plenerze pod namiotem.
  więcej +
 • O ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

  Zapraszamy do skorzystania z usługi organizacji ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego, która może stanowić odrębną usługę, jak również być częścią kompleksowej organizacji ślubu i wesela. W zależności od rodzaju podpisanej umowy możemy zająć się organizacją ślubu i wesela od początku do końca, jak również tylko wybranych przez Państwa zadań.
  więcej +
 • K KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA

  Jeżeli samodzielne zorganizowaliście swoje wesele, a potrzebujecie pomocy tylko w samym dniu ślubu i wesela to proponujemy Państwu usługę koordynacji dnia ślubu i wesela. W ramach tej usługi będziemy z Państwem od początku porannych przygotowań, w trakcie trwania ceremonii ślubnej i podczas przyjęcia weselnego do późnych godzin nocnych. Odciążymy Was i Wasze rodziny od obowiązków tak, abyście mogli bezstresowo przeżyć uroczystość.
  więcej +
 • D DEKORACJE

  Dekoracje ślubne wykonywane przez nas dobieramy do indywidualnych wymagań, marzeń i oczekiwań Młodej Pary. Projektujemy je tak, aby dekoracje idealnie pasowały do stylu ślubu i wesela, charakteru miejsca i wnętrz. Przedstawiamy takie propozycje dekoracji, które tworzą niepowtarzalną atmosferę i klimat ślubu i wesela. Dbamy o każdy szczegół i detal, aby wszystko tworzyło jednolitą i harmonijną całość. Realizujemy oprawę niezwykłych i pięknych ślubów, od klasycznych i eleganckich po najbardziej awangardowe i nowoczesne.
  więcej +

Spotkania wigilijne i zabawy mikołajkowe

zabawa_mikolajkowa_i_firmowe_spotkania_wigilijne_sensar_pl.jpg Agencja SENSAR oprócz tego, że zajmuje się organizacją ślubów i wesel oraz dyskretnych spotkań biznesowych, zajmuje się organizacją eventów okolicznościowych dla firm.
Już niedługo okres firmowych spotkań wigilijnych i zabaw mikołajkowych dla dzieci. Agencja SENSAR ma już gotowe propozycje na firmowe spotkania wigilijne, jak i na zabawy mikołajkowe.
Każda firma jest inna, ma inne oczekiwania i inne możliwości finansowe. Agencja SENSAR zawsze składała propozycje, które były dopasowane do indywidualnych oczekiwań i wymagań Klienta. Aby jeszcze bardziej dopasowywać nasze oferty pod wymagania Klientów, nasi event plannerzy podjęli decyzję o konieczności podawania przez naszych Klientów budżetu przeznaczonego na planowaną imprezę firmową. Tylko znajomość Państwa budżetu pozwoli nam na rzetelne przedstawienie oferty, wpasowującej się idealnie w możliwości i oczekiwania. Składnie oferty bez znajomości budżetu jest w dzisiejszych czasach jak wróżenie z fusów. Kryzys dotknął wiele firm i nasze oferty od początku 2012r. dopasowujemy ściśle do oczekiwań i możliwości finansowych Klienta. Mamy nadzieję, że dzięki temu, będziecie Państwo jeszcze bardziej usatysfakcjonowani.

event planner SENSAR