• K KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

  W ramach kompleksowej organizacji ślubu i wesela będziemy z Państwem od początku przygotowań do dnia ślubu i wesela. Przejmiemy na siebie obowiązki związane z wyszukaniem miejsca weselnego oraz wykonawców, koordynacją harmonogramu prac, organizacją ślubu i wesela, nadzorem nad pracą wykonawców, koordynacją dnia ślubu i wesela. Nasza praca skończy się około tydzień po ślubie i weselu, gdy w imieniu Nowożeńców wyślemy wszystkim gościom podziękowania za udział w ceremonii ślubnej i przyjęciu weselnym.
  więcej +
 • W WYSZUKANIE MIEJSCA

  Wybór wymarzonego miejsca na przyjęcie weselne jest początkiem przygotowań do ślubu i wesela. To niezwykle ważny wybór, bowiem wybrane przez Was miejsce stworzy atmosferę przyjęcia weselnego. W naszej ofercie mamy sprawdzone pałace, dworki, zamki, ekskluzywne sale balowe, restauracje, industrialne przestrzenie, a także propozycje przyjęcia w plenerze pod namiotem.
  więcej +
 • O ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

  Zapraszamy do skorzystania z usługi organizacji ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego, która może stanowić odrębną usługę, jak również być częścią kompleksowej organizacji ślubu i wesela. W zależności od rodzaju podpisanej umowy możemy zająć się organizacją ślubu i wesela od początku do końca, jak również tylko wybranych przez Państwa zadań.
  więcej +
 • K KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA

  Jeżeli samodzielne zorganizowaliście swoje wesele, a potrzebujecie pomocy tylko w samym dniu ślubu i wesela to proponujemy Państwu usługę koordynacji dnia ślubu i wesela. W ramach tej usługi będziemy z Państwem od początku porannych przygotowań, w trakcie trwania ceremonii ślubnej i podczas przyjęcia weselnego do późnych godzin nocnych. Odciążymy Was i Wasze rodziny od obowiązków tak, abyście mogli bezstresowo przeżyć uroczystość.
  więcej +
 • D DEKORACJE

  Dekoracje ślubne wykonywane przez nas dobieramy do indywidualnych wymagań, marzeń i oczekiwań Młodej Pary. Projektujemy je tak, aby dekoracje idealnie pasowały do stylu ślubu i wesela, charakteru miejsca i wnętrz. Przedstawiamy takie propozycje dekoracji, które tworzą niepowtarzalną atmosferę i klimat ślubu i wesela. Dbamy o każdy szczegół i detal, aby wszystko tworzyło jednolitą i harmonijną całość. Realizujemy oprawę niezwykłych i pięknych ślubów, od klasycznych i eleganckich po najbardziej awangardowe i nowoczesne.
  więcej +

Londyńskie dekoracje z papieru

kolaz_londynskie_dekoracje_1.jpg

Przedstawiamy Wam świąteczno - noworoczne dekoracje, które urzekły nas na Oxford Street w Londynie. Przy okazji naszej ostatniej wizyty w trakcie spotkania z Młodą Parą w Londynie, nie mogliśmy oprzeć się pokusie i zawitaliśmy na Oxford Street - najbardziej ruchliwą ulicę hanlową Europy. Znajdują się tutaj setki sklepów, w tym sklepy najbardziej ekskluzywnych marek światowych. 
Zaskoczyły nas dekoracje wykonane z papieru. W sklepie z najbardziej znanymi markami pod sufitem wisiały ozdoby wykonane z papieru - balony i ptaki. Na ziemi w donicach stały drzewa żywej brzozy ozdobione piórkami. Róże również zostały wykonane z papieru.
Było to dla nas pełne zaskoczenie. Według nas dekoracje okolicznościowe były przepięknie. A efekt końcowy oceńcie sami:)
Zdjęcia znajdziecie w zakładce Realizacje http://www.sensar.pl/realizacje oraz na FB na naszym Fan Page   https://www.facebook.com/Agencja.Slubna.Sensar  

Joanna, wedding planner SENSAR